Jdi na obsah Jdi na menu
 


NHL 2006

NHL 2006

Tato realistická hra ti přináší neopakovatelný zážitek z hokeje v sezóně 2005/2006. Poslední verze hokejové simulace ti přináší novou grafiku a animace, úžasnou umělou inteligenci hráčů, více zvuků a vůbec vše, co dělá z této hry opravdový hokejový zážitek. Je zbytečné mluvit dále, zkus si zahrát a uvidíš!

Detail java hry na mobil
Worms Forts 3D

Worms Forts 3D

Worms jsou zpět a nyní ve 3D! Připrav si vojáky a znič pevnost! Jako velitel 4 wormsů, kteří obývají pevnost, se musíš dokázat pořádně opevnit a zkonstruovat takové zbraně, aby si mohl zaútočit na nepřítelovu pevnost. S trochou zkušeností, katapultem a správným zamířením se můžeš pustit na cestu k vítězství v historicky inspirovaných bitvách a v pěkném 3D pohledu.

Detail java hry na mobil
Totally Spies!

Totally Spies!

Sam, Alex a Clover jsou tři normální holky ze střední školy v Beverly Hills. Mimo běžné holčičí zájmy jako jsou móda, vlasy a kluci, jejich aktivita zahrnuje také špionáž pro 'WOOHP' - přísně utajovanou organizaci bojující proti zločinu, kterou vede jejich šéf Jerry. Kdykoliv mohou být Jerrym poslány na tajnou akci do čtyř koutů světa aby čelili mocichtivým megalomaniakům nebo nebezpečným individuím kteří chtějí vyhodit do vzduchu naši planetu.

Detail java hry na mobil
Jackpot

Jackpot

Typická automatovka. Tři točící se válce, 8 různých symbolů a až pět kombinačních směrů, ve kterých můžeš vyhrát. Cílem hry je nastřádat co možná nejvíce peněz. Nejvyšší skóre si snadno porovnáš s ostatními v menu hry. Hlavně všechno neprohraj...

Detail java hry na mobil
Chessmaster

Chessmaster

Užijte si nejlépe prodávající se šachovou hru na světě, která je konečně k dispozici pro Váš mobilní telefon. Displej Vašeho telefonu se promění v šachovnici a síla Vašich myšlenek a koncentrace budou opravdu prověřeny.

Detail java hry na mobil
2006 Real Football

2006 Real Football

Djibril Cissé, Andrei Shevchenko a Oliver Kahn tě zvou k největší fotbalové události roku 2006 přímo na tvém mobilu. Vyber si ze široké nabídky týmů a vrhni se do fotbalových soubojů za zvuků „Atomic“ od Blondie. Hned od prvního výkopu musíš ovládnout hřiště. Seber soupeři míč přímo z před kopaček, přihraj spoluhráči, překonej obranu, zacentruj a umísti míč do horního rohu brány. Nezapomeň ale ani na vlastní obranu, protože soupeřovi útočníci čekají na každou tvoji chybu.

Detail java hry na mobil
Colin McRae 2005

Colin McRae 2005

Další rok, další díl rallyeové série zastřešené vynikajícím jezdcem. Levá za tři, plný plyn, pravá za dva, levá za čtyři, pozor skok, pravá za šest, pozor šotolina ... Rallye. Jízda na hraně mimo okruhy po úzkých asfaltových silnicích nebo cestách sypaných šotolinou, pískem, či pokrytých ledem. Souboj člověka spjatého se strojem s - v daných momentech - neuvěřitelnou rychlostí. A sem tam i jeho prohra. To je rallye.

Detail java hry na mobil
The Fast and the Furious 3D

The Fast and the Furious 3D

Hra podle známého filmu dostala třetí rozměr. Vžijte se do role postav z prvního filmu a závoďte v ulicích Los Angeles. Za vítězství získejte peníze, za které si můžete upravovat vozidlo a postupně se stát králem ulic.

Detail java hry na mobil
Miami Nights: Singles in the City

Miami Nights: Singles in the City

Trávíš dny sněním o bezstarostném životě v Miami, přemýšlíš, jak si nejlépe užívat ve svém mnohamilionovém domě, jsi obklopen úžasnými lidmi a zbožňován svými fanoušky. Jenže pozor, všechno je to zatím jen sen! Jsi v Miami, ale v mizerné garsonce. Navíc tě otravuje tvůj domácí, protože mu dlužíš nájemné. A to je přesně ten správný čas vyrazit do města. Čekají tě temné uličky, ale i nádherné pláže, módní kluby a luxusní hotely. Tady nepochybně najdeš řešení tvé svízelné finanční situace. Sen se začíná plnit...

Detail java hry na mobil
Worms 2006 NEW!!!

Worms 2006 NEW!!!

Jedna z nejpopulárnějších mobilních her se dočkala dalšího pokračování. Použít do hry červíky mohlo napadnout jen šílence, ale jak se zdá, byl do geniální tah. Připraveny jsou nové bláznivé zbraně, na displayi můžeš mít najednou až 9 červíků, můžeš hrát s přáteli... Čeká Tě prostě naprosto úžasná a ulítlá zábava!

Detail java hry na mobil
Asphalt 3: Street Rules

Asphalt 3: Street Rules

Již třetí pokračování nejslavnější závodní hry pro mobilní telefony tě vrhne přímo do centra ilegálních automobilových závodů. Uchop volant vysněného auta nebo řídítka vytoužené motorky a udělej si jméno v kruzích, kde se respekt a peníze získávají pomocí smyků a bouraček. Projeď se závratnou rychlostí ulicemi největších světových měst a shromáždi jmění předváděním svého agresivního stylu jízdy. Nešetři na vylepšeních svého vozidla a postupně z něj udělej neporazitelný závodní stroj. Pamatuj, že jediné, na čem záleží, je vítězství, a že všechny tahy jsou povolené. Vystrkej své protivníky ze silnice, vyhýbej se policejním blokádám a získej si pozornost televizní helikoptéry, která bude tvou jízdu přenášet živě milionům diváků!

Detail java hry na mobil
3D Rally Evolution

3D Rally Evolution

3D Rally Evolution – to je jeden z nejlepších 3D simulatorů automobilových závodů pro mobilní telefony. Moderní mobily již umožňují zpracovávat nádhernou 3D grafiku a realistickou fyziku aut. Ve hře můžete připínat mezi několika módy pohledu. Najdete zde velké množství tratí ze všech koutků světu. Na výběr můte z pěti realistických modelů aut, od těch levnějších až po skutečná žihadla. Zažij si ten pocit opravdového závodníka během turnaje.

Detail java hry na mobil
Prince of Persia - Warrior within

Prince of Persia - Warrior within

V dřevních dobách počítačů se 25ti-letý student Jordan Mechner rozhodl naprogramovat hru, u níž vymyslil její příběh, postavy, úrovně a vytvořit do ní grafiku. S hudbou mu pomohl jeho otec. Díky tomu údajně za čtyři roky práce vznikl Prince of Persia, jedna z těch her, kterou byl zasažen snad každý, kdo v devadesátých letech vlastnil počítač. A co by to bylo za legendu, kdyby se nedočkala pokračování a konverzí snad na každou herní konzoli či počítač. Dnes se podíváme na třetí pokračování mobilního Prince z Persie s podtitulem Warrior Within.

Detail java hry na mobil
Sudoku

Sudoku

Toto je doktor Tetsuo. Doktor Tetsuo provádí výzkum logického myšlení a doufá, že během tohoto procesu nalezne bystrou mysl, která předčí všechny ostatní. Aby toho docílil, vymyslel spoustu logických diagramů, kterým se šíká Sudoku, aby otestoval dobrovolníky přihlášené v tomto projektu.

Detail java hry na mobil
Worms Forts

Worms Forts

Vydejte se s červy dobývat opevněné hrady! Jako velitel armády červů si musíte pohlídat, že se vaši svěřenci dobře opevnili a instalovali na hradbách nebezpečné zbraně. Jedině tak odoláte výpadům nepřátel a následně přejdete do ofenzívy ve čtyřech historických městech.

Detail java hry na mobil
New York Nights: Success in the City

New York Nights: Success in the City

Léta jsi snil o jediné věci: opustit Alabamu a přestěhovat se do nejúžasnějšího města na světě: do New Yorku! A teď se tvůj sen stává skutečností! Tvoje máma ti dá nájemné na 40 dní a pár dolarů do kapsy, abys mohl začít nový život, najít si práci, přátele a stát se bohatým a slavným. Během tohoto dobrodružství potkáš dokonce svou spřízněnou duši! Ale jestli to poděláš.. budeš zase tam kde jsi byl!

Detail java hry na mobil
Horse Riding Academy

Horse Riding Academy

Byl jsi právě přijat na prestižní jezdeckou školu, která je plná spřízněných duší, které, stejně jako ty, milují koně nade vše. Pod vedením jezdeckého šampióna se i z tebe může stát hvězda! Ten neváhej a vzhůru do sedla!

Detail java hry na mobil
Prince of Persia Dva trůny

Prince of Persia Dva trůny

Staň se princem v posledním díle trilogie Princ z Persie a vydej se do ulic mýtického Babylonu, kde na tebe čeká boj o záchranu poddaných a znovunabytí trůnu impéria. Musíš si probojovat cestu do nádherného paláce svého bývalého vezíra, který zajal všechny krásné babylonské ženy a vyslal ti vstříc hordy svých věrných pochopů. Nový bojový systém útoku ze zálohy ti umožní ukončit některé souboje jedním rychlým, dobře mířeným bodnutím. Jindy se budeš muset postavit tváří v tvář přesile a uplatnit svá bojová komba a působivé rozhodující údery.

Detail java hry na mobil
Solitaire 2

Solitaire 2

Nejoblíbenější hra úředních pracovníků je právě dostupná i pro tvůj mobil! Můžeš si ji zahrát kdekoliv - v autobusu, ve vlaku, na nudné přednášce nebo třeba na tetiných nezajímavých narozeninách. Nová grafika, nové zvuky, možnost soupeřit s těmi nejlepšími z celého světa díky posílání nejvyšších skóre přes server hry... to jsou hlavní lákadla této povedené karetní hry.

Detail java hry na mobil
Alcohol Meter

Alcohol Meter

Alcohol Meter je JAVA aplikace, který počítá a přehledně graficky zobrazuje obsah alkoholu v krvi v závislosti na požitých alkoholických nápojích a dalších faktorech. Tato aplikace může být užitečná pro řidiče pro teoretickou kontrolu před jízdou. Program byl oceněn jako nejlepší aplikace v "Nokia Java Contest" v kategorii "Zvýšení produktivity".

Detail java hry na mobil
Asphalt Urban GT 2 3D

Asphalt Urban GT 2 3D

Asphalt: Urban GT se s bouřlivými ovacemi vrací na Tvůj mobil! Objev vzrušující vysněná auta vyrobená speciálně pro tento závod. A jestli Tě auta neberou, nově si teď užij s nejsilnějšími motocykly! Zmodernizuj ještě víc svoje závodní auto – žádné hranice neexistují… Projeď nejzářivější světová velkoměsta a prostě si užívej; třeba přízeň oslňujících dívek. Ale pozor, jen vítěz bere všechno! A je Ti snad jasné, že se nejede v rukavičkách… ostatně uvidíš sám, až Tě chytně policejní patrola. Jestli se tedy necháš chytit J

Detail java hry na mobil
Asphalt Urban GT 2

Asphalt Urban GT 2

Druhé pokračování této úspěšné hry od společnosti Gameloft je konečně tady! Opravdové modely aut a tratí čekají až pokoříte rychlostní rekordy!

Detail java hry na mobil
Townsmen 3

Townsmen 3

Roztomilí Townies jsou opět zpátky! Dobij s nimi nový svět, setkávej se s náladovými domorodci, provozuj obchod a bojuj za nezávislost! Nebo se staň pirátem ...

Detail java hry na mobil
Chess

Chess

Šachy jsou milovanou strategickou hrou. Tahle jejich "mobilní verze" ti navíc dává příležitost si je zahrát kdekoliv a kdykoliv. Můžeš hru libovolně ukládat a opětovně načítat, stornovat své poslední tahy a máš možnost vybrat si ze tří rozdílných stupňů obtížnosti.

Detail java hry na mobil
3in1 Classics

3in1 Classics

3in1 Classics je naprosto unikátní JAVA hra! Jedná se o balíček, který obsahuje 3 hry v jedné. Můžeš si tedy kdykoliv vybrat jednu ze tří perfektně hratelných klasických a velmi známých her, jejichž původní verze se objevovaly už před mnoha lety a dodnes patří k těm nejoblíbenějším světovým hrám. Hra podporuje vibrace, zvuky a je hratelná na všech mobilech.

Detail java hry na mobil
Bublex

Bublex

Skládej dohromady bubliny stejné barvy aby praskly. Čím víc jich složíš, tím víc dostaneš bodů. K dispozici máš zajímavé bonusy, které vylepšují hru.

Detail java hry na mobil
Aquarium

Aquarium

Virtuální akvárium na tvém telefonu! Musíš se starat o své miláčky, což jsou zlaté rybky Goldy a Goldie a pyraňa Rhana. Krm je, čisti jim nádržku, hraj si s nimi, to všechno abys získal další skóre a kredity pro nákup nového vybavení akvária. Pro pyraňu budeš mít na jídlo šneky a pro tvé dvě zlaté rybky zlatý prášek. Na tohle dbej, protože když budou tvé rybky hladové, přijdeš o ně!

Detail java hry na mobil
Call of Duty 2

Call of Duty 2

Na vlastní kůži zakuste napjatou a bouřlivou atmosféru války v nejrealističtější mobilní hře s námětem bojů 2. světové války. Přináší kvalitu a akčnost úspěšné hry společnosti Activision. Jde o skutečný nelítostný boj na život a na smrt. V této hře, navazující na mobilní kasovní trhák z roku 2004, se můžete vžít do role britského pěšáka, ruského ostřelovače či amerického vojáka a účastnit se bojů na bitevních polích v Africe, u Stalingradu a na březích Normandie. Žádný voják není v boji sám, na válečnou scénu vstupujete se svou vlastní jednotkou ostřílených a zkušených vojáků. Grafika této mobilní hry je neuvěřitelně kvalitní; je to válka tak skutečná, jak jste ji dosud nezažili.

Detail java hry na mobil
X-Men 3

X-Men 3

Připoj se k X-Menům na jejich cestě za spravedlností, při které se snaží ve strašlivé bitvě zničit obrovské roboty Sentinely. V tomto neuvěřitelném dobrodružství, které odkrývá filmové akce tak, jak sis je nikdy nedokázal představit, můžeš bojovat v roli několika hrdinů. Jak budeš postupovat, budou se zlepšovat schopnosti jednotlivých postav.

Detail java hry na mobil
Solitaire

Solitaire

Světová jednička mezi karetními hrami konečně ve tvém mobilu! Solitér je skvělá hra k zabíjení času na tvém mobilu. Je to dost návyková hra – to dělá prostředí nablýskaných kasín, kde můžes shrábnout hromady dolarů docela rychle.

Detail java hry na mobil
Mr Mahjong

Mr Mahjong

Přivítejte, prosím, pana Mahjonga, který Vás bude provázet ve Vašem mobilu populární čínskou hrou v novém kabátě! S jeho pomocí hru brzy mistrovsky zvládnete a tím více Vás bude bavit. Užijte si 50 různých forem Mahjong puzzle a vyhrajte překrásné obrázky přírody a světa zvířat. Díky automatické funkci uložení je možno hru okamžitě přerušit a následně kdykoliv v rozehrané partii pokračovat. Úžasné! Tisíciletá čínská kultura se Vám teď vejde do kapsy

Detail java hry na mobil
Chcete být Milionářem

Chcete být Milionářem

Prožijte znovu vzrušení z jedné z nejpopulárnějších televizních soutěží na světě! Vyzkoušejte své všeobecné znalosti a pokuste se dosáhnout otázky za magických deset milionů v této fantastické mobilní verzi hry Chcete být milionářem?. Hra zahrnuje všechny charakteristické rysy televizní soutěže včetně nápovědy 50/50, přítele na telefonu a diváků v sále. Otázky jsou náhodně vybírány ze stovek různých hádanek zaměřených na všeobecné znalosti, takže každá hra pro vás bude zcela novou výzvou! Je to dokonalá mobilní hra, kterou můžete hrát kdekoli a kdykoli.

Detail java hry na mobil
The 21 Year Old Virgin

The 21 Year Old Virgin

Všichni lidé kolem kterých projdeš si potichu šeptají a smějí se ti. Hmm, no co bys také čekala, je ti 21 a stále nemáš žádný plán na Silvestra. A to není všechno, navíc jsi stále ještě panna! Jak dlouho ještě budeš brouzdat po těch nelegálních stránkách? Probouzí se v tobě síla a ty jsi se rozhodla využít příležitosti Nového Roku a začít ho pořádnou bombou! Panictví je jako hra, hra který se těžko ztrácí.

Detail java hry na mobil
Platinum Sudouku

Platinum Sudouku

Sudoku se ve velmi krátké době stalo nejpopulárnějším hlavolamem na světě. Nahradilo klasické křížovky prakticky ve všech novinách a knihy plné sudoku zaplavily všechna knihkupectví a novinové stánky. Lidi zabrané do luštění sudoku dnes potkáte všude: v hromadné dopravě, v čekárnách, v kancelářích... Pravidla sudoku jsou jednoduchá a zároveň přitažlivá: je potřeba vyplnit mřížku 9x9 políček číslicemi 1 až 9, přičemž v každém sloupci, řádku a poli 3x3 políčka se musí každá z těchto číslic vyskytovat právě jednou. Mobilní Platinum Sudoku vás přenese ještě na další úroveň této světově úspěšné hry. Už nepotřebujete papír a tužku. Svoje oblíbené sudoku si můžete vzít kamkoliv sebou díky svému mobilnímu telefonu a začít luštit kdykoliv. Platinum Sudoku je v současnosti ta nejkomplexnější varianta této hry pro mobilní telefony. Díky 640000 hlavolamům a pěti úrovním obtížnostem jsou možnosti zábavy s touto hrou prakticky neomezené!

Detail java hry na mobil
Polda 5

Polda 5

Hráč v roli policisty Pankráce dostane vyhazov a musí opustit řady policejního sboru. Velice ho to raní a začne osnovat plán, jak se pomstít a vrátit se zpět k policii. Polda se pod různými záminkami vloudí do přízně manželek svých nadřízených a bude se snažit pořídit materiály pro vydírání manželů. Projděte příběhem plným intrik a erotiky, pronikněte až na ta nejvyšší místa a zkuste se stát znovu členem policie.

Detail java hry na mobil
KING KONG - oficiální mobilní hra podle filmu

KING KONG - oficiální mobilní hra podle filmu

Zahraj si Jacka – romatického scénáristu zblázněného do Anny – a také samotného Konga v osmi levelech, které povedou neprůchodnou džunglí až do závratné výšky Manhattanských mrakodrapů. Jack má za úkol ochránit Annu před nástrahami džungle a jejími nevyzpytatelnými obyvateli. Je třeba vzít rozum do hrsti a co nejchytřeji použít svou jedinou zbraň – foukačku. V kůži impozatního Konga budeš bojovat s hrozivými V-Rexy a Velociraptory, kteří chtějí zaútočit na krásnou herečku. Během svých soubojů zkus dostat dinosaury na lopatky a ukaž impresivní kombo, když je míra tvého vzteku na maximu. Naučíš se ovládat a využívat všechnu svou sílu a vztek. Další zastávkou je New York, kde musíš vyšplhat na nejvyšší mrakodrap zatímco tě budou otravovat letadla, a zachránit uvězněnou Annu. Užij si naprosto jedinečnou grafiku této hry a unikátní možnost zahrát si z pohledu dvou hlavních postav. Navíc to vše v prostředí věrném filmovému zpracování!!

The World Deadliest Stutnts 2

The World Deadliest Stutnts 2

Extáze dostala nový význam! Akcelerace, rychlost, zpocené dlaně, bušící srdce; zažij tohle všechno v jediném kaskadérském vystoupení. Předveď speciální kousky při vysokých skocích na motorce a od filmového studia získáš spoustu peněz. Dej svému životu šťávu!

Detail java hry na mobil
Splinter Cell Chaos Theory

Splinter Cell Chaos Theory

Další pokračování vynikajících her pod patronací Toma Clancyho. Série mobilních her, v jejichž názvu se objevuje obligátní „Tom Clancy’s“, se utěšeně rozrůstá. A je to jen dobře. U každého dílu, ať již Splinter Cell či Rainbow Six, se bavíte. Jak je na tom další díl prvně jmenovaného?

Detail java hry na mobil
Sudoku

Sudoku

Nejpopulárnější hra současnosti, která potrápí mozkové závity a ukáže komu to opravdu pálí. Doplň tabulku s 81 číslicemi tak, aby se v žádném řádku, sloupci ani čtverci neopakovaly číslice 1 až 9.

Detail java hry na mobil
Freestyle MotoX2

Freestyle MotoX2

Ukažte ty nejlepší akrobatické kousky ve hře FMXII, pokračování Freestyle Motocross. Zúčastněte se závodů v různých lokalitách USA, od sněhových plání až po písečné duny.

Detail java hry na mobil
2005 Real Football

2005 Real Football

Poznejte nejlepší fotbal na mobilních telefonech. Fotbal je fenoménem celého světa. Není snad kluka, který by nekopl do mičudy. A teď si nám do našich telefonů můžeme nahrát 2005 Real Football od Gameloftu, který každého fandu donutí telefon nepustit z rukou.

Detail java hry na mobil
Pisqorky

Pisqorky

Toto je klasická hra známá i pod názvy Gomoku, Five-Stones, Make-Five, Gobang... Vítěz musí jako první dosáhnout souvislou řadu pěti kamenů svojí barvy ve vertikálním nebo horizontálním směru anebo po diagonálách. Pro pohyb po hrací ploše používejte šipky (joystick), anebo tlačítka 2, 4, 6 a 8. Kámen položíte tlačítkem 5 (příp. stisknutím joysticku), anebo prvním funkčním tlačítkem. Druhé funkční tlačítko ukončí hru a zobrazí menu hry. Hru je možné hrát ve třech úrovních - začátečník, pokročilý a expert.

Detail java hry na mobil
Rayman 3

Rayman 3

„Jednoho dne se jeden červený Lum jménem André přeměnil na černého Luma, hašteřivý chomáček chmýří. Jeho cíl: stát se pánem světa! Poté, co proměnil ostatní červené Lumy v černé Lumy, nasadil proti celé Křižovatce snů svoji armádu zabijáků …“ Ano – opět je povolán Rayman, aby zachránil svět! Objevujte bláznivé prostředí hry Rayman 3 ve Vašem mobilním telefonu – společně s Raymanovými legendárními schopnostmi, na kterých je originalita hry založena.

Detail java hry na mobil
Sexy Tetris

Sexy Tetris

Ahoj všichni! Jmenuju se Katie a tady jsou mé kamarádky - Joan, Cindy, Julia a Sarah. Jsme všechny připravené odkrýt naši plnou krásu... ale nejprve si budeme muset společně zahrát! Není to nic těžkého. Jenom správně ukládej padající bloky tak, aby tvořili řady. Zkusíš to?

Detail java hry na mobil
World Football 2006

World Football 2006

Nejlepší národní týmy z celého světa míří nyní do tvého mobilu. World Football 2006 je hra nedůležitějších zápasů roku 2006!

Detail java hry na mobil
Elos BX

Elos BX

ElosBX je zábavná hra na principu Tetris. Tetris patří mezi nejstarší a nejoblíbenější hry. Základem je zkompletovat řadu z padajících kostek. Kombinuješ řadu z náhodně padajících bloků. Bloky mají různé tvary i barvy. Můžeš s nimi otáčet, abys dosáhl nejlepší polohu pro utvoření řady. Za každou řadu, která zmizí dostaneš body. Čím víc řad zmizí, tím víc bodů dostaneš. Hra zrychluje krok po kroku a ty musíš přemýšlet o každé následující kostce. Hodně štěstí a zábavy!

Detail java hry na mobil
Pro Golf 2007 feat. Vijay Singh

Pro Golf 2007 feat. Vijay Singh

Jak už název napovídá, máš před sebou špičkový golfový simulátor, kterým tě navíc bude provázet jeden z nejlepších hráčů světa Vijay Singh. Parádní grafika, skutečná hřiště, výborně zpracované ovládání - to je Pro Golf 2007 s Vijayem Singhem.

Detail java hry na mobil
Horse and Ponny

Horse and Ponny

Založeno na úspěšné licenci Kůň & Poník, svět koní teď vítězí ve tvém mobilu! Udělej si jméno nejlepšího stájníka a postarej se o hrdá zvířata ve svém hřebčinci. Trénuj své koně a pak je pošli do národních a mezinárdních turnajů za honbou po medajlích! Chov hříbat jakož i krmení, hřebelcování a doplňování zásob jsou tvé každodenní pracovní úkoly. Tvůj úspěch se brzy rozšíří a přitáhne nové klienty,kteří by rádi nechali k tvému hřebci připustit svoji klisnu, koupili hříbě nebo kteří by v turnajích rádi vyhráli velké sumy peněz. Pokud si chceš po celodenní dřině užít trošku zábavy, můžeš si vyjet na svém koni do blízkých lesů! Ale buď opatrný, protože už po krátké době můžeš slyšet ze stáje úpěnlivý ryk! Možná je některé z tvých hříbat nemocné?

Detail java hry na mobil
Rainbow Six 3

Rainbow Six 3

Další z her Toma Clancyho vás zaručeně dostane! Bojujete proti teroristum a je už jen na vás jestli budete specialista na těžké zbraně, sniper nebo jen útočník.

Detail java hry na mobil
Croc Mobile Jungle Rumble

Croc Mobile Jungle Rumble

Připrav se na dobrodružnou akci s nejdrsnějším krokodýlem pod sluncem. V této adventuře musíš pomoci krokoušovi běhat, skákat a bojovat v 16 úžasných levelech s propracovanou 3d izometrickou grafikou.

Detail java hry na mobil
Happy Tree Friends - Spinfun

Happy Tree Friends - Spinfun

Roztoč kolotoč s postavičkami z kresleného seriálu Happy Tree Friends a sleduj, jak daleko doletí! Čím víc překážek během svého letu trefí, tím lépe pro tebe. Jakmile nasbíráš určitý počet bodů, získáš přístup k dalším překážkám, které tě zabaví na dlouhou dobu!

Detail java hry na mobil
STAR WARS LIGHTSABER COMBAT

STAR WARS LIGHTSABER COMBAT

V roli Obi Wana zdokonaluj svou dovednost se světelným mečem a postav se hrozbě: bojuj proti Sithům. Každý z protivníků se bude zkoušet Tvou odolnost, ale Ty musíš splnit úkol.

Detail java hry na mobil
Prince Of Persia - Sands Of Time

Prince Of Persia - Sands Of Time

Zatím poslední pokračování dobrodružství prince z Persie. V dřevních dobách počítačů se 25ti-letý student Jordan Mechner rozhodl naprogramovat hru, u níž vymyslil její příběh, postavy, úrovně a vytvořit do ní grafiku. S hudbou mu pomohl jeho otec. Díky tomu údajně za čtyři roky práce vznikl Prince of Persia, jedna z těch her, kterou byl zasažen snad každý, kdo v devadesátých letech vlastnil počítač. A co by to bylo za legendu, kdyby se nedočkala pokračování a konverzí snad na každou herní konzoli či počítač. Dnes se podíváme na třetí pokračování mobilního Prince z Persie s podtitulem Warrior Within.

Detail java hry na mobil
KLIKmanie

KLIKmanie

KLIKmánie je návyková logická hra se skvělou podporou zvuků. V několika stupních obtížnosti (nemluvně až superman) řešíš problém, jak se zbavit všech kostek na hrací ploše. Chce to dobrou představivost a schopnost myslet na několik tahů dopředu. V likvidaci ti pomáhají bonusy ve formě raket a bomb.

Detail java hry na mobil
Star Wars Challenge

Star Wars Challenge

" Před mnoha a mnoha lety, kdesi v galaxii... Anakin Skywalker je objevuje jako “Spasitel”, který má znovu nastolit rovnováhu sil. Chceš hrát? Anakin, královna Amidala, Yoda, Obi-Wan Kenobi a další jsou připraveni! Právě teď máš příležitost prokázat své velké znalosti při řešení všech Jediho hádanek... "

Detail java hry na mobil
Chcete být milionářem 2

Chcete být milionářem 2

Prožijte znovu napětí s hrou Chcete být milionářem? druhé vydání. Tato fantastická mobilní verze populární televizní show nabízí stovky nových otázek, které ještě více vyzkouší vaše znalosti. Hra nabízí všechny tři nápovědy a také možnost účasti v rozstřelu před samotným pokusem o dosažení milionového cíle! S vylepšenou grafikou je toto perfektní hra pro každou příležitost.

Detail java hry na mobil
Tennis Open 2007 feat. Lleyton H

Tennis Open 2007 feat. Lleyton H

Už z názvu jistě poznáváte známou postavu z tenisových kurtů, tou je Lleyton Hewitt. Tento mladý nadaný tenista nahradil světovou legendu Peta Samprase a kraluje mužskému tenisu. Provází vás celou hrou, právě jeho budete primárně ovládat. Pokud ale nechcete, nemusíte. K dispozici je ještě několik méně známých tenistů. Hra obsahuje mnoho herních módů, nějaký ten týden vás bude hra stoprocentně bavit.

Detail java hry na mobil
NHL 5 on 5 2007

NHL 5 on 5 2007

Zapojte se do tvrdé hry s NHL 5-on-5 2007. Skuteční hráči a týmy, režim sezóna, statistika, zápasy play-off, hodnocení hráců a další. Rozleťte se po ledě a vypalte dokonalou střelu, nebo se braňte, a drtivými údery sražte soupeře k zemi. V oficiální licenci NHL a NHLPA přináší THQ Wireless to nejlepší z NHL do mobilu. Vice nez 300 hráčů NHL, hodnocení dovednosti a schopnosti podle celé řady kategorií. Můžete hrát v režimech sezóna a play-off včetně zápasů All-Star. Hra je v angličtině.

Detail java hry na mobil
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

Vaší misí – pokud se ji rozhodnete přijmout – bude převzít kontrolu nad oficiální mobilní hrou podle filmu Mission: Impossible™ 3 studia Paramount Pictures. Budete vrženi přímo do světa z filmu Mission: Impossible™ 3 a stanete se Ethanem Huntem, slavným agentem Impossible Mission Force. Připravte se probojovat si cestu zástupy nepřátel a dobře se připoutejte, protože jízda bude divoká. V průběhu jednotlivých herních úrovní si prožijete nejúžasnější momenty přímo z filmového plátna, které se drží dějové linie i prostředí filmu Mission: Impossible™ 3. Navštívíte významná místa zmiňovaná ve filmu a potkáte se s důležitými postavami.

Detail java hry na mobil
Garfield2 - Královské dobrodružství

Garfield2 - Královské dobrodružství

Garfield2: Královské dobrodružství je akční adventura zachycující nejdůležitější okamžiky druhého filmu o kocouru Garfieldovi.

Detail java hry na mobil
Prince of Persia - Harem adventures

Prince of Persia - Harem adventures

Sultánovy manželky byly uneseny Vezírem, aby byly provedeny experimenty s abstinencí. Sultán opravdu šílí! Již neví, jak má vyjádřit své touhy. Sedm žen – vězenkyň – a vy jste jediný, kdo je může osvobodit a navrátit zpět životu!

Detail java hry na mobil
Worms

Worms

Už nemusíte opouštět Worms když jdete pryč z domu. Tato skvělá herní PC klasika totiž přichází také na mobilní telefony. Rozmístěte svou četu Wormsů v náhodně generovaném terénu a rozdejte si to v boji na život a na smrt. Vyberte si z bohaté palety devastujících zbraní a hurá do boje. Jeden tým proti jinému týmu. Pohyb je omezen časem, který můžete využít k nalezení dobře shovaného místa nebo k pohybu přímo do útoku. Tak jde se na to!

Detail java hry na mobil
Monopoly tycoon 2007

Monopoly tycoon 2007

Vybuduj nové obchodní empirium, ovládni město a znič své obchodní rivaly v této úžasné strategické hře! Jedna z nejpovedenějších her počátku rokku 2007!

Detail java hry na mobil
Gangstar: Crime City

Gangstar: Crime City

Odešel jsi ze svého rodného města, abys uniknul své minulosti. Nyní stojíš na ulici tohoto úplně nového města a jsi odhodlaný vydobýt si respekt a postavení u místních gangů. Nikdy ses nebál nebezpečí a morálka nepatří mezi faktory, které by ovlivňovaly tvoje činy. Kromě toho jsi pekelně dobrý s pistolí a za volantem rychlého auta. Máš tudíž všechno, co potřebuješ, aby ses stal největším mafiánem, jakého kdy toto město zažilo! Samozřejmě, budeš muset začít hezky od podlahy. A ze všeho nejdříve budeš muset vyrovnat dluh s šéfem podsvětí, který ti pomohl s novým začátkem.

Detail java hry na mobil
Vans Skate&Slam

Vans Skate&Slam

S hrou Vans Skate & Slam s jezdcem Geoffem Rowleyem se potopíte do městského prostředí profesionálního skateboardingu.Vystupujete v roli Geooffa Rowleyho, hvězdy týmu Vans, který je v současném okamžiku jedním z nejlepších skateboardingových jezdců.

Detail java hry na mobil
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

Hra podle známého filmu. Vžijte se do role postav z prvního filmu a závoďte v ulicích Los Angeles. Za vítězství získejte peníze, za které si můžete upravovat vozidlo a postupně se stát králem ulic.

Detail java hry na mobil
Diner Dash

Diner Dash

Při budování vlastního restaračníhi impéria se musíte především starat o zákazníky - usadit je, přinést občerstvení a plnit jejich přání. Čím lepší servis, tím lépe se bude vaší restauraci dařit. Díky jednoduchému ovládání může obsluhovat opravdu každý, s narůstající obtížností však roste i zábava. Jste připravení začít podnikat?

Detail java hry na mobil
Ice Age 2 Arctic Slide

Ice Age 2 Arctic Slide

Ice Age 2: Arctic Slide je nejrychlejší a nejúžasnější jízda pro tvůj mobil. Zahraj si za šavlozubou veverku z Doby Ledové, kterou láska k oříškům přivádí do katastrofálních problémů. Při hledání schovaných oříšků budeš sjíždět po ledových svazích, probíhat ledovými jeskyněmi a přeskakovat hluboké propasti. Dokážeš při tom všem ještě překonat zrádné překážky, jakými jsou stříkající gejzíry, valící se sněhové koule nebo explodující laviny?

Detail java hry na mobil
Bupuppies

Bupuppies

Chceš mít konečně svého vysněného domácího mazlíčka? Tvůj sen se splní. Bupuppies se narodili a žijí ve Tvém mobilu. Jsou krásní, milí a sympatičtí. A pokud se o svoje zvířátko budeš dobře starat, zažiješ s ním spoustu legrace.

Detail java hry na mobil
Ztraceni

Ztraceni

Co bys dělal, kdyby ses po havárii letadla probudil na pláži tohoto proslulého tajuplného ostrova? Pokus se zachránit životy pasažérů na místě nehody, vybuduj tábor, nauč se žít s ostatními přeživšími, prozkoumej džungli, jdi na lov, staň se svědkem nevysvětlitelných fenoménů a vyhni se podivným pastem rozesetým v nepřátelském prostředí. Jedním slovem: přežij... a pokus se rozluštit tajemství ostrova! To je přesně to, co ti oficiální hra podle seriálu Ztraceni umožní. Prožij neuvěřitelný příběh pasažérů letu 815 v kůži charismatického hrdiny tohoto dobrodružství.

Detail java hry na mobil
Block breaker deluxe

Block breaker deluxe

Ve městě Palm Ocean, které se proslavilo svým noční životem, organizuje excentrický miliardář soutěž „Block Breaker“ pro deset nejlepších hráčů na planetě. Jako slavný mistr „wall breaker“ samozřejmě toužíte po možnosti zúčastnit se. Je zde pouze jeden malý problém: neuvěřitelně bohatý organizátor stanovil vstupní poplatek na 1 milion dolarů, a vy máte v kapse pouze sto dolarů. Jediné řešení je vtrhnout do hracích podniků ve městě a přijmout výzvy od různých postav noční scény, abyste si trochu vydělali. Nebude to ale jednoduché a konkurence bude tvrdá, jestliže chcete být vybráni. Připravte se na ta nejtěžší utkání a drsná setkání v tomto městě, které je pevně zakořeněno v osmdesátých létech a je plné různých rozjetých týpků. Snažte se maximálně využít příležitostí a shromáždit co nejvíce peněz a také některé nezapomenutelné ceny … a nezapomeňte nabídnout dárky klíčovým postavám ve městě: určitě Vám pootevřou některé velmi důležité dveře!

Detail java hry na mobil
Fruit Machine

Fruit Machine

Znáte to - 3 stejné ovoce na automatu a výhra je tu. Hra Automaty 2 Ti přináší realisticný zvuk a efekty, včetně kompletních ovládacích tlačítek skutečného automatu. Konečně můžeš hrát kdykoliv a kdekoliv.

Simbabe

Simbabe

Školní dobrodružství s dívkou tvých snů právě začíná... Jsi nový ve městě... Nový ve škole... Kam chodí i nádherná Paula... Staneš se jejím kamarádem? Přítelem? Milencem? To je to, o co běží v této hře -- snaž se být atraktivní, poznat ji blíž, být s ní, dělat jí radost... Ale nejsi její jediný nápadník! Možná poznáš hodně zblízka i pěsti tvých soupeřů. Hra je hodně podobná reálnému životu -- přesto, že ji lze vyhrát.

Detail java hry na mobil
LEGO Star Wars Episode III

LEGO Star Wars Episode III

LEGO Star Wars vycházejí z úspěchu několika milionového prodeje videohry LEGO Star Wars. Základem je velmi populární film společnosti Lucasfilm z roku 2005 “Hvězdné války Epizoda III: Pomsta Sithů”.

Detail java hry na mobil
Splinter Cell

Splinter Cell

Objevte další epizodu v akčním dobrodružství kde zkorumpovaní úředníci z Kremlu plánují využít zemětřesení jako zbraň hromadného ničení!

Detail java hry na mobil
Spiderman Webslinger

Spiderman Webslinger

Ovládejte Spideyho a jeho superpohyby, když prolétává ulicemi New Yorku při jeho úžasném pavoučím dobrodružství! Díky ovládání hry “jedním palcem” můžete vychutnat všechny jedinečné Spideyho pohyby a budete odměněni úžasnými bonusy v podobě 'elegantních pohybů' včetně otáčení okolo stožárů a přemetů přes náklaďáky. Díky úžasné hbitosti Spideyho můžete v noci i ve dne prolétávat mezi fantasticky detailními mrakodrapy, spouštět se dolů a procházet ulice kriminálních živlů v dosud nejdynamičtější Spideyho hře.

Detail java hry na mobil
Monopoly

Monopoly

MONOPOLY, nejprodávanější desková hra, poprvé přichází na mobilní telefony. Budujte své vlastnictví pomocí nakupování a výměny některých ze světově nejznámějších ulic. Ale nezapomínejte si schovat něco stranou na úroky, daně a pokuty.

Detail java hry na mobil
Age of Empires 2

Age of Empires 2

Tuto hru není třeba představovat. Nejznámější strategie všech dob znovu ve Tvém mobilu! Vybuduj a ochraňuj své impérium!

Detail java hry na mobil
Kakuro

Kakuro

Tetsuo je zpět...a s kalkulačkou! Po jeho úspěšném experimentu se Sudoku, pokračuje doktoru Tetsuo ve výzkumu logického myšlení. Pro další experiment si zvolil Kakuro - Sudoku pro lidi, kteří umějí počítat. tak, ještě jednou, bude váš mozek řádně otestován. Máte chuť si zasoutěžit?

Detail java hry na mobil
Ball Rush

Ball Rush

A máme tu návykový remake klasické hry "Break Out". Tahle hra přínáší ale spoustu nového! Kostičky mohou být nezničitelné, obnovitelné, neviditelné anebo se speciálními efekty. Některé levely obsahují také teleporty! Ještě ale jedno upozornění - mnoho hráčů již zcela ztratilo při této hrě pojem o čase a neustále musejí dobíjet baterii svého mobilního telefonu! Taky tuhle hru nikomu neukazuj, jinak budeš úplně na nervy z toho, jak si bude každej kámoš půjčovat tvůj telefon se slovy "Jenom na chvilku...".

Detail java hry na mobil
Midnight Pool

Midnight Pool

Je sobotní večer a ty zapadneš do jednoho baru, kde se právě dnes sejdou ti nejlepší hráči poolu. Můžeš si zahrát s kýmkoliv - s amatérem nebo s opravdovým profíkem. Klidně je vyzvi k sázkám a do hry se neboj zapojit různé triky. Když vyhraješ - získáš opravdový respekt u svých soupeřů. Když ne, odejdeš tak akorát s prázdnou peněženkou.

Detail java hry na mobil
Mark Ecko Getting Up

Mark Ecko Getting Up

Nasprejujte si své graffiti v mobilním dobrodružství jako v žádném jiném. Budete potřebovat dobře skákat, běhat, klouzat či se plazit abyste mohli vytvořit své dílo ve městě, kde jsou graffiti smrtelným zločinem! Čeká na vás skvělá hip-hopová hudba a 27 kol na třech různých místech - ve městě, na mostě a v podzemní dráze.

Detail java hry na mobil
Splinter Cell - Pandora tomorrow

Splinter Cell - Pandora tomorrow

Sam Fischer je opět vyslán tam, kam se nedostane nikdo jiný, aby udělal to, co nikdo jiný neudělá! Strašlivá hrozba, která se vznáší nad celým světem. Aby nebyl dopaden nebo zneškodněn, dovedl nebezpečný vůdce Indonéské partyzánské skupiny Suhadi Sadono k dokonalosti machiavelistický plán, který slouží jako jeho životní pojistka. Jestliže se mu nepodaří dostat se každý den do kontaktu se svými lidmi, jeho skupina aktivuje obrovskou síť biologických bomb, které rozšíří vir pravých neštovic do největších měst na světě!

Detail java hry na mobil
Asterix a Vikingové

Asterix a Vikingové

Vikingové útočí! Zničehonix, ustrašený synovec náčelníka Majestatixe, byl unesen během boje. Zoufalý náčelník požádal Asterixe, aby jej našel a přivedl zpět. Asterix musí čelit nebezpečím studeného severu a porazit obávané vikingské válečníky, aby Zničehonixe osvobodil. Hráč prochází 12 úrovní ve 3 různých prostředích, vyhýbá se nástrahám a poráží všechny Vikingy, aby zachránil toho nešťastného hocha z Lutécie.

Detail java hry na mobil
Maria Sharapova

Maria Sharapova

Maria je největší sexy symbol tenisového světa a skvělá hráčka k tomu. Probojujte se skrz všechna kola Grand Slamového turnaje, abyste se na konci střetli se samotnou Marií

Detail java hry na mobil
Fisho

Fisho

Chvíli jsi nedával ve zverimexu pozor a už tě šoupli do nového akvária - plného hladových ryb. Ty se však jako potrava necítíš dvakrát dobře, a proto jsi se rozhodl čelit svému osudu a jen tak se nedat. Sněz všechny rybičky, které jsou menší než ty, aby jsi až vyrosteš mohl sníst i ty největší (na které si prozatím musíš dát velký pozor). Bonusy v podobě mušlí a škeblí ti dovolí být na chvilku nesmrtelný, rychleji vyrůst, zpomalit čas nebo sežrat jakoukoliv rybu. Rybičku ovládáš klávesami 1,2,3,4,5,6,7,8,9 nebo joystickem, levé funkční tlačítko pozastaví hru, pravé funkční tlačítko zobrazí menu. Šťastný lov !

Detail java hry na mobil
Stranded

Stranded

Probudil jsi se na břehu tajuplného ostrova, tvůj záchraný člun je zničený a kolem tebe vidíš pár dalších ztroskotanců, kteří přežili. Musíš se vydat na průzkum ostrova, objevit jeho skrytá tajemství a jeho obyvatele. Tato hra je jednou z nejúchvatnějších epckých mobilních her, které kdy byly vytvořeny. Zkus hrát v různých denních hodinách, aby jsi odhalil divokou zvěž a další překvapení! Jak budeš postupně odhalovat celý příběh, kousky skládačky do sebe začnou zapadat a odhalíš, že ne každému můžeš věřit. Dokážeš se dostat z tohoto ostrova pryč?

Detail java hry na mobil
Chess Buddy

Chess Buddy

Šachy ve tvém mobilu! Vytvořeno společností Coffeebreak Media, jedná se o první aplikaci, která ti umožní hrát šachy proti tvému mobilu. ChessBuddy má rychlé časy odezvy ve většině herních situacích, což je výsledkem výkonné umělé intelligence (SeeBay™ engine), zároveň rozlišuje mezi hrou pro začátečníka a pro pokročilého hráče. Rysem hry jsou různé úrovně obtížnosti, krásné povrchy šachovnice, možnost uložení až pěti her, jedinečné uživatelské rozhraní, animované tahy a ještě více! Pro více informací: coffeebreakmedia.com

Detail java hry na mobil
Star Wars: Republic Commando Order 66

Star Wars: Republic Commando Order 66

Staň se velitelem klonů a následuj Jediho do bitvy! Vyber si tým z elitních skupin bojovníků a to včetně Anakina Skywalkera! Prokaž svou odvahu a až bude vydán rozkaz číslo 66 – vydej se na poslední souboj...

Detail java hry na mobil
Playman Summer Games

Playman Summer Games

Běh, skok a hod. Playman - jediné sportovní hry, které budeš chtít hrát. Na místo, připravit, start. Buď rychlý jako vítr. Nejprve sprint a pak ještě překážky. A sakra. Kde vzít sílu na skok do dálky? A pak napni sílu do hodu diskem. Davy šílí. A teď hod oštěpem. Koukej, abys správně trefil úhel hodu, nebo uslyšíš pískot.

Detail java hry na mobil
Zoufalé manželky

Zoufalé manželky

Do Wisteria Lane přijíždí nová sousedka a setkává se se Susan, Bree, Lynette, Gabrielle a Edie. Ale nic na Wisteria Lane není takové, jaké se to zdá. Nová sousedka má svá vlastní tajemství, která otřesou životy Zoufalých manželek. Vražda, vydírání a smilstvo jsou jen několik z mnoha tajemství, která budou v této pikantní a originální mobilní hře odhalena. Tuto exkluzivní mobilní hru nemůžete přejít bez povšimnutí! Tak do toho. Staňte se obyvatelem Wisteria Lane a odhalte tajná malá tajemství ostatních.

Detail java hry na mobil
Wintersport

Wintersport

Zima je pomalu tady a tak je čas věnovat se i zimním sportům. Ve Winter Sport si zasportujte alespoň v mobilu.Skoky na lyžích, biatlon, rychlobruslení, možnost hrát proti soupeřům, to vše čeká ve Winter Sports na vaše rekordy!

Detail java hry na mobil
Real Football 2007

Real Football 2007

Skutečný fotbal. Ultimátní fotbalová hra do mobilu je zpět. Zvol si svůj oblíbený tým z více jak stovky klubů a národností a zůčastni se největšího utkání sezóny. Hraj po boku es jako Gerrard, Vieira či Puyol a předveď strhující techniky v atmosféře největších fotbalových stadionů. Zažil realistickou umělou inteligenci, detailní grafiku a ještě mnohem, mnohem více. Real Football 2007 opět posouvá hranice. Připrav se zažít nejrealističtější fotbalovou simulaci na mobil!

Detail java hry na mobil
Woof

Woof

Jo... psí život je paráda. Vyzkoušej si to s touhle hrou, která je právě o výcviku psů a věcí (jako třeba nošení novin) s tím spojených.

Detail java hry na mobil
Dynamo Dice

Dynamo Dice

Skvělá logická hra, která kombinuje Tetris a poker dohromady. Přemýšlej rychle, jak odstranit všechny čtverečky a jak se probojovat do dalšího levelu. Prověř svou inteligenci v této logické hře.

Detail java hry na mobil
Frunny and the Ghost Mansion

Frunny and the Ghost Mansion

Frunny se vrátil zpět z dovolené na letním ostrově a našel Sandy, svou přítelkyni, uvězněnou duchy a zombiemi ve starém domě. Sandy zanechala pouze malou nápovědu pro Frunnyho a ten nyní musí najít cestu jak Sandy ze starého domu zachránit. 10 úrovní plných duchů, zombií a jiných hrozných strašidel se bude snažit Frunnymu v jeho cestě zabránit. Frunny však může používat přestrojení za ducha a používat léčky aby se zachránil před útoky.

Detail java hry na mobil
Pink Bubble in Trouble

Pink Bubble in Trouble

Pink Bubble je malá růžová bublinka, která zažívá ve svém životě mnohá dobrodružství. Tentokrát je Pink Bubble zoufalá. Její děti se ztratily! Ještě včera jim dávala dobrou noc, ale dnes ráno jsou pryč! Ztratily se anebo byly uneseny? Pomož Pink Bubble najít její děti tak rychle jak se jen dá. Ale nezapomeň. Proti tobě není jen čas, ale i zvířata, která se tě snaží zničit, proto se jim raději vyhýbej.

Detail java hry na mobil
Open Season

Open Season

Zbrusu nová hra k filmovému hitu Lovecká sezóna! Prožij dobrodružství s hlavními hrdiny - Boog a Elliot se na tebe těší. Užij si znovu a znovu starosti i radosti všech postav z filmu. Díky úžasné animaci a výbornému zpracování na tebe čekají hodiny skvělé zábavy.

Detail java hry na mobil
Worms New Edition

Worms New Edition

Worms jsou zpět - větší, bojovnější a lepší než kdykoliv předtím! V nové verzi pro rok 2006! Vyber si svůj vlastní Worms tým a co nejrychleji se vypořádej s týmem protivníka, protože on se bude snažit o to samé! Novinek v nové edici je mnoho: až 8 Wormsů na displeji najednou, plná kontrola nad kamerou snímající celou bitvu, terén podléhající destrukci, multiplayer až pro 4 hráče a samozřejmě spousta nových zbraní!

Detail java hry na mobil
Brothers In Arms: Earned In Blood

Brothers In Arms: Earned In Blood

Jsi vojákem v paragánském komandu , které musí překonat všechny překážky ať už budou čekat na mořském pobřeží nebo v africké poušti, kde čekají hrozivé regimenty afrických jednotek. Během své mise bude nutné chránit lékaře, zničit bunkr a udržet pozice. Nejen to – nepřátelské bomby mohou udeřit v jakýkoliv okamžik. Prostě nebudeš mít ani chvilku oddechu! Pro boj s různými typy nepřátel (pancéřovaní vojáci Wehrmachtu atd.) v sedmi odlišných misích, budeš mít k dispozici dobový arzenál: pušky, samopaly, granáty, plamenomety a útočný tank – a také naprostou svobodu rozhodování!

Detail java hry na mobil
Townsmen

Townsmen

Vybuduj vlastní město! "Townsmen" ti nabízí opravdu široké tvůrčí možnosti a ekonomický systém zahrnující dobývání surovin, zpracování i obchod. Úplně podlehneš skvělé hře.

Detail java hry na mobil
Dynamo Kid 2

Dynamo Kid 2

Dobrodružství DynamoKida pokračují výpravou na Pohádkový Ostrov. Tentokrát budeš muset zachránit Pohádkové Království před zlými dinosaury, kteří stále a stále útočí na mírumilovný ostrov. Spousta nových a zajímavých příšer se tě bude snažit na tvé cestě zastavit.

Detail java hry na mobil
Rainbow six Lockdown

Rainbow six Lockdown

Teroristé, třeste se před týmem Rainbow Six ... Když se mezi hráči někdo zmíní o Rainbow Six či Splinter Cell, tak málokterý z nich neví, o co se jedná. Díky společnosti Gameloft se můžeme na setkání s těmito akčními hrami velmi těšit, neboť u nich máme předem zaručenu vynikající hratelnost. Co pro nás nyní připravili vývojáři v „teamovém“ seshora viděném RS: Lockdown ?

Detail java hry na mobil
Midtown Madness 3

Midtown Madness 3

Veleúspěšná hra z X-Boxu je konečně i na mobilních telefonech. Konečně poznáte, co znamená slovo šílenství! Závoďte na těch nejdivočejších tratích s plňte úkoly, ale pozor! Čas utíká.

Detail java hry na mobil
Russian Eggs

Russian Eggs

Vejce... symbol nového života. Precizně oválne... protože, jak někteří říkají, kdyby pěkně oblé nebylo, znamenalo by to, že slepice vedla strašlivý život. Na světě není příliš odlišností v typech vajec. My ti ale nabízíme něco speciálního. Ruská vejce! Co je na nich tak zvláštního? Jsou mobilní, zábavná, vtáhnout tě a nepustí. Velikonoce už jsou sice za námi, ale to ti nebrání si perfektně užít chytání vajec do košíku. Dávej pozor... jsou velmi křehká.

Detail java hry na mobil
Solitaire Classic 2

Solitaire Classic 2

Klasický pasiáns. Nahoře skládáš od esa výše a máš 7 řad karet. Vysvetlovat pravidla netřeba, klasika, co by měla být na mobilu pro volné chvilky.

Detail java hry na mobil
Olden War

Olden War

Jako velitel máš dobýt 5 zemí, doslova překypujícící železnou rudou a úrodnou půdou. Pokud uspěješ můžeš zaútočit na další. Budeš řídit růst své armády složené z mnoha různých jednotek. Ale dávej pozor - dobývaná území jsou obsazena kromě původních obyvatel i konkurenčními klany s podobnými plány. Klan Rudých ďáblů musí být poražen!

Detail java hry na mobil
Terminator revenge

Terminator revenge

Píše se rok 2020. Jsi jedním z armády Strojů. Jsi ten špatný. Jsi Terminátor. Tvůj cíl: najít a zničit vědce, který ukradl část Skynet kódu. Nadvláda Skynetu je tímto únikem informací ohrožena. Jako Terminátor jsi naprogramován speciálně na boj muže proti muži a ovládání speciálních bojových zbraní. Zlikviduj zbývající lidský odpor a ochraň Skynet před sabotáží.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kkolik

(kjkjkj, 22. 8. 2008 20:44)

kolik stoji jendna hra

Nový web o Java hrách

(HJack, 26. 1. 2008 13:15)

je na http://v360.webpark.cz

kolik

(kolik, 7. 11. 2007 16:50)

kolik stojí 1 hra, a stahuje se s wapu

Wooooooooooow

(Jack, 27. 5. 2007 15:50)

super fakt super hry teď jsem si jednu objednal a hraju jí teĎ tak ahoj je to tu lidi super věřte mi fakt!